Rozpoczęcie XVI Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Dziś rozpoczyna się XVI Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który w Polsce będzie przebiegał pod hasłem „Rewolucje technologiczne”. Oficjalnie ten największy światowy projekt będzie trwał od 13 do 19 listopada 2023 r., ale w naszym województwie z uwagi na charakter niektórych wydarzeń edukacyjnych zaplanowanych w placówkach oświatowych termin realizacji XVI ŚTP będzie przedłużony do 24 listopada br.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach XVI Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym województwie:

• dzieci w wieku przedszkolnym,
  • uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych,
  • studentów,
  • nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych,
  • bezrobotnych,
  • pracodawców i przedsiębiorców,
  • osoby ubiegające się o nowe kwalifikacje.

Wykaz wydarzeń oferowanych przez Staropolską Akademię Nauk Stosowanych w Kielcach jako Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na terenie województwa świętokrzyskiego wraz z terminami znajduje się na podstronie ŚTP, link poniżej.

Więcej na https://stsw.edu.pl/swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci/