„CHOINKA DLA MIKOŁAJA KOPERNIKA” – Podsumowanie modułu 2. część projektu STAROPOLSKA AKADEMIA KOPERNIKAŃSKA DLA NAJMŁODSZYCH

W drugiej połowie stycznia 2024 r. zakończyły się w placówkach oświatowych zajęcia „CHOINKA DLA MIKOŁAJA KOPERNIKA” w ramach 2. część projektu STAROPOLSKA AKADEMIA KOPERNIKAŃSKA DLA NAJMŁODSZYCH.

Do realizacji tych zajęć zaprosił nauczycieli oraz dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Instytut Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych.

A oto rezultaty ostatniego modułu projektu STAROPOLSKA AKADEMIA KOPERNIKAŃSKA DLA NAJMŁODSZYCH pod nazwą „CHOINKA DLA MIKOŁAJA KOPERNIKA”.

.

W imieniu Pani Rektor dr hab. Jolanty Góral-Półrola, prof. StANS oraz swoim własnym składam serdeczne podziękowanie Wszystkim Osobom zaangażowanym w realizację „CHOINKI DLA MIKOŁAJA KOPERNIKA” w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Maria Krogulec-Sobowiec

Instytutu Nowoczesnych Specjalizacji