16 edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Zaproszenie StANS – Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na terenie województwa świętokrzyskiego na podstronę Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Informujemy wszystkich zainteresowanych włączeniem się w wydarzenia 16 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, że działa już osobna podstrona na witrynie naszej Uczelni dotycząca tego największego światowego projektu, link znajduje się poniżej:

Od tej chwili wszystkie szczegółowe informacje o planowanych i zrealizowanych wydarzeniach w ramach 16 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są zamieszczane na tej podstronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami szkoleń w formule online dla nauczycieli, uczniów, studentów oraz innych osób zainteresowanych rozwojem kariery edukacyjno-zawodowej i/lub prowadzeniem działalności gospodarczej.

Dodatkowych informacji udziela Maria Krogulec-Sobowiec – dyrektor Instytutu Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych StANS. e-mail: m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl