Webinarium „Venture Studio Skok w innowacje z Żabką”

W dniu 23 listopada 2023 r. w ramach 16. Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyło się webinarium „Venture Studio Skok w innowacje z Żabką”, które przeprowadził Mikołaj Szyc Acceleration Manager Żabka Polska Sp. z o.o.

Webinarium adresowane było do nauczycieli przedmiotu biznes i zarządzanie oraz przedmiotów ekonomicznych, uczniów szkół ponadpodstawowych (w tym branży ekonomicznej), studentów kierunków ekonomicznych oraz inne osoby zainteresowane tematem.

Celem głównym webinarium było zapoznanie uczestników z ecosystemem convinience Żabki, a także sposobem pozyskiwania przez Żabkę innowatorów/ startupów i współpracą z nimi.

W spotkaniu wzięło udział 135 osób, które otrzymały zaświadczenia o udziale w 1-godzinnym webinarium na powyższy temat.

Oprócz studentów naszej Uczelni byli to nauczyciele i uczniowie poniższych szkół ponadpodstawowych:

• Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. S. Staszica w Stąporkowie,
  • Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju,
  • Zespołu Szkół Ekonomicznych im Mikołaja Kopernika w Kielcach,
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Wielkiego w Busku-Zdroju,
  • Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Starachowicach,
  • Zespołu ł Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie,
  • Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Ostrowcu Świętokrzyskim.