Webinarium „Franczyza vs biznes pod własną marką”

W dniu 15 listopada 2023 r. w ramach 16. Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyło się webinarium „Franczyza vs biznes pod własną marką”, które przeprowadzili Partnerzy ds. Rozwoju Franczyzy z Żabka Polska Sp. z o.o.

Webinarium adresowane było do nauczycieli przedmiotu biznes i zarządzanie oraz przedmiotów ekonomicznych, uczniów szkół ponadpodstawowych (w tym branży ekonomicznej), studentów kierunków ekonomicznych oraz innych osób zainteresowanych tym tematem.

Celem głównym webinarium było zapoznanie jego uczestników z franczyzą jako jedną z form działalności gospodarczej i porównanie jej z biznesem prowadzonym pod własną marką.

W spotkaniu wzięło udział 112 osób, które otrzymały zaświadczenia o udziale w godzinnym webinarium na powyższy temat.

Oprócz studentów naszej Uczelni byli to nauczyciele i uczniowie poniższych szkół ponadpodstawowych:

• Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. S. Staszica w Stąporkowie,
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach,
  • Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Starachowicach,
  • Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach,
  • Zespołu Szkół im. S. Staszica w Staszowie,
  • Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu,
  • Zespołu ł Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie,
  • Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach.