bip

Bezpłatne Webinarium „Tworzenie profesjonalnego e-portfolio z zastosowaniem platformy MAHARA – umiejętność przedsiębiorczego ucznia”

Bezpłatne Webinarium „Tworzenie profesjonalnego e-portfolio z zastosowaniem platformy MAHARA – umiejętność przedsiębiorczego ucznia” skierowane jest do nauczycieli, szkolnych doradców zawodowych, pedagogów i uczniowie kl. 7-8 szkół podstawowych i oraz szkół ponadpodstawowych. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z zastosowaniem bezpłatnej platformy MAHARA do tworzenia profesjonalnego e-portfolio. Spotkanie poprowadzi mgr inż. Maria Krogulec-Sobowiec – Dyrektor Instytutu Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach. Podczas webinarium uczniowie dowiedzą się, dlaczego należy budować stopniowo swoje e-portfolio, co należy w nim zamieszczać i w jakiej formie. Korzystając z możliwości programu MAHARA uczniowie będą mogli udostępniać swoje pliki do e-portfolio, jak również plany i dzienniki członkom grupy utworzonej przez osobę prowadzącą kurs. Do udostępnionych dokumentów członkowie ww. grupy będą mogli dodawać swoje komentarze, czyli udzielać informacji zwrotnej dotyczącej tych dokumentów. Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach umożliwi zainteresowanym szkołom nieodpłatne korzystanie z platformy MAHARA zamieszczonej w Centrum E-learningu.

Uczestnicy otrzymają w wersji elektronicznej zaświadczenie udziału w webinarium w ramach XV Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Termin wydarzenia: 23.11.2022 r. godz. 12.00 do 13.30

Rejestracja: do 22.11.2022 do godziny 12:00

Link do rejestracji:

https://tworzenie-e-portfolio-platforma-mahara-tp2022-t-i.konfeo.com/

Szczegółowych informacji udziela Maria Krogulec-Sobowiec

adres e-mail: m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl