STAROPOLSKA AKADEMIA NAUK STOSOWNYCH W KIELCACH – SYGNATARIUSZ DEKLARACJI SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI UCZELNI – W GRONIE AUTORÓW  KATALOGU DOBRYCH PRAKTYK SOU

Uprzejmie informujemy o opublikowaniu przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej kolejnej, czwartej edycji Katalogu Dobrych Praktyk SOU.

Katalog zawiera 146 przykładów  praktyk, które stanowią wyraz zaangażowania społeczności akademickiej w kwestie zrównoważonego rozwoju (ESG): obszaru środowiska naturalnego (environmental, E), społecznego (social, S) oraz ładu organizacyjnego (governance, G), realizowanych w 2022 roku na 53 polskich uczelniach. W tym roku w ich gronie znalazła się także nasza Uczelnia.

Zachęcamy do lektury!