Salon Maturzystów – 5 luty 2019

Salon Maturzystów 5 luty 2019 W dniu 5 lutego 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach odbył się Salon Maturzystów Wadowice 2019.

Salon Maturzystów to spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami uczelni wyższych. Na zaproszenie dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach nasza uczelnia miała możliwość zaprezentowania oferty kształcenia w roku akademickim 2019/2020.

Prodziekan dr Antoni Kasprzycki oraz studentki odpowiadali na wszystkie pytania zainteresowanych osób, wręczając gadżety reklamowe. Prezentacjom towarzyszyły wykłady tematyczne. Z ramienia naszego wydziału, wykład nt Komunikacja w grupach rówieśniczych wygłosił dr Antoni Kasprzycki.

Bardzo dziękujemy za gościnę i możliwość zaprezentowania naszej uczelni.