bip

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Myślenicach – Zakończenie Roku Akademickiego 2017/2018

W dniu 18 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018 dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Myślenicach.

Uroczystość odbyła się w Schronisku na Kudłaczach, w której, jako zaproszone osoby mieli  zaszczyt uczestniczyć przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach, pani dr Elżbieta Męcina-Bednarek i pan dr Antoni Kasprzycki. Spotkanie w plenerowym otoczeniu miało podniosły charakter, rozdano nagrody, złożono gratulacje studentom, zaproszonym gościom podziękowania za życzliwość, wsparcie i wszelką pomoc. W stronę wykładowców Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach skierowano ogromne podziękowania za cykliczne wykłady tematyczne.
W biesiadnym nastroju uroczyście zakończono rok akademicki. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Myślenicach, dr Elżbieta Męcina-Bednarek i pan Prodziekan dr Antoni Kasprzycki serdecznie dziękują Zarządowi Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Myślenicach za zaproszenie, a studentom życzą dalszych sukcesów i dobrego nowego roku akademickiego.