bip

Kurs online – „Metoda lapbooka w doradztwie zawodowym w szkole podstawowej w klasach 4-6”

Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach w ramach Studium Kreowania Przyszłości Zawodowej Dzieci i Młodzieży zaprasza dyrektorów, nauczycieli, szkolnych doradców zawodowych, psychologów i pedagogów placówek oświatowych prowadzących doradztwo zawodowe w szkole podstawowej w klasach 4-6 na 5 godzinny kurs „Metoda lapbooka w doradztwie zawodowym w szkole podstawowej w klasach 4-6”.

Część pierwsza kursu online, czyli webinarium wprowadzające odbędzie się 29 marca (wtorek) 2022 r., w godzinach od 18.00 do 19.00 na platformie MSTeams.

Link do webinarium wprowadzającego :

https://tiny.pl/94kh6

Część druga kursu online, czyli kurs na platformie e-learningowej jest w formie modułu, w którym m.in. znajduje się do pobrania pakiet materiałów dydaktyczno – metodycznych dla nauczyciela i pakiet do wykorzystania w pracy z uczniami. Kurs na platformie e-learningowej będzie otwarty przez 10 dni od daty webinarium inaugurującego kurs online.

Informacja o zasadach rejestracji w Centrum E-learningu StSW będzie przesłana po zgłoszeniu się uczestników poprzez formularz zgłoszeniowy.

Link do formularza zgłoszeniowego na kurs online:

https://forms.gle/6SMibKH3SJT23GLAA

Koszt kursu online:

  • webinarium + kurs na platformie e-learningowej z zaświadczeniem elektronicznym – cena 40 zł,

Możliwe są dwa rodzaje zaświadczeń za udział w kursach online: zaświadczenie elektroniczne w cenie kursu online i zaświadczenie papierowe z wysyłką płatne dodatkowo 15 zł.

Opłaty za kurs online proszę wpłacić na konto bankowe:

97 1020 2629 0000 9902 0379 7263

Tytuł przelewu: kurs 29.03.2022 imię i nazwisko

Dowód wpłaty za kurs online w wersji elektronicznej (zeskanowany lub w PDF) proszę przesłać do 26 marca 2022 r. na maila:  
m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl

Możliwe wystawienie faktury na placówkę oświatową.

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy z Marią Krogulec-Sobowiec.