bip

Metoda stacje uczenia się w doradztwie zawodowym – „Zawody poszukiwane na rynku pracy / zawody z przyszłością”

Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach w ramach Studium Kreowania Przyszłości Zawodowej Dzieci i Młodzieży zaprasza dyrektorów, nauczycieli, szkolnych doradców zawodowych, psychologów i pedagogów placówek oświatowych prowadzących doradztwo zawodowe w szkołach ponadpodstawowych i w klasach 7-8 szkół podstawowych na 5 godzinny kurs online – Metoda stacje uczenia się w doradztwie zawodowym – „Zawody poszukiwane na rynku pracy / zawody z przyszłością” z uwzględnieniem zajęć stacjonarnych i zajęć prowadzonych na odległość z zastosowaniem tablicy Padlet.

Część pierwsza kursu online, czyli webinarium wprowadzające odbędzie się 10 czerwca (czwartek) 2021 r., w godzinach od 18.30 do 19.30 na platformie MSTeams.

Do webinarium można dołączyć na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej.

Link do webinarium wprowadzającego :

https://tiny.pl/rz71w

Część druga kursu online, czyli kurs na platformie e-learningowej jest w formie modułu, w którym m.in. znajduje się do pobrania pakiet materiałów dydaktyczno – metodycznych dla nauczyciela i pakiet do wykorzystania w pracy z uczniami. Kurs na platformie e-learningowej będzie otwarty przez 10 dni od daty webinarium inaugurującego kurs online. Informacja o zasadach rejestracji w Centrum E-learningu StSW będzie przesłana po zgłoszeniu się uczestników poprzez formularz zgłoszeniowy.

Link do formularza zgłoszeniowego na kurs online:

https://forms.gle/6nJv1QhHDSt7GJpU9

Opracowane zostały 2 kursy na platformie e-learningowej przygotowujące do zajęć z doradztwa zawodowego prowadzonego metodą stacji uczenia się do wykorzystania w szkołach ponadpodstawowych i w klasach 7-8 szkół podstawowych. Uczestnik webinarium może wybrać jeden kurs na platformie e-learningowej lub obydwa kursy.

Koszt kursów online:

1 webinarium + jeden kurs na platformie e-learningowej z zaświadczeniem elektronicznym – cena 25 zł,

1 webinarium + dwa kursy na platformie e-learningowej z zaświadczeniem elektronicznym – cena – 45 zł,

Możliwe są dwa rodzaje zaświadczeń za udział w kursach online: zaświadczenie elektroniczne w cenie kursu online i zaświadczenie papierowe
z wysyłką płatne dodatkowo 15 zł.

Opłaty za kurs online proszę wpłacić na konto bankowe:

97 1020 2629 0000 9902 0379 7263

Tytuł przelewu: kurs 10.06.2021 imię i nazwisko

Dowód wpłaty za kurs online w wersji elektronicznej (zeskanowany lub w PDF) proszę przesłać do 7 czerwca 2021 r. na maila:  
m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Marią Krogulec-Sobowiec.

tel. 694 434 345