Ogólnopolskie Spotkanie Koordynatorów i Wykładowców Programu NZB – 18 kwietnia 2023

Zapraszamy na Ogólnopolskie Spotkanie Koordynatorów i Wykładowców Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, które odbędzie się 18 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w formule online na platformie ClickMeeting.

W trakcie Spotkania poruszone zostaną tematy związane m.in. z opracowywaną Krajową Strategią Edukacji Finansowej, sytuacją na rynku kredytowym i mieszkaniowym, nowym przedmiotem z szkołach ponadpodstawowych – biznes i zarządzanie, przygotowaniami do ogłoszenia roku 2024 „Rokiem Edukacji Ekonomicznej”, jak też zostaną przedstawione aktualne informacje o działaniach podejmowanych w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji: www.nzb.pl/SpotkanieKoordynatorówNZB

Zarejestrowani uczestnicy Spotkania – pracownicy akademiccy, otrzymają książę „Ekonomia dla ciekawych” autorstwa prof. Witolda Orłowskiego oraz „Przygody przedsiębiorczego Dżeka”, która jest adaptacją książki „Bankructwo małego Dżeka” autorstwa Janusza Korczaka.

Podczas rejestracji, pracownicy akademiccy którzy chcą otrzymać ww książki proszeni są o wypełnienie dodatkowego pola – Adres Uczelni do wysyłki książek.

Zarejestrowani uczestnicy Spotkania otrzymają certyfikat wystawiony na dane podane podczas rejestracji.

Zachęcamy do informowania o Spotkaniu zaprzyjaźnionych pracowników akademickich oraz wyświetlania Spotkania studentom w trakcie zajęć.

W spotkaniu mogą również wziąć udział studenci, w szczególności członkowie kół naukowych.

Do zobaczenia 18 kwietnia 2023 o godz. 10.00!