bip

Koło Naukowe „Psycho-Mentis” Instytutu Psychologii StANS rozpoczęło działalność

Członkowie Koła Naukowego „Psycho-Mentis” Instytutu Psychologii, mogą już oficjalnie przywitać się ze wszystkimi studentami Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach, jej środowiskiem naukowym oraz każdym, kto ma głód wiedzy. Nasza działalność rozpoczęła się formalnie 20 kwietnia br., kiedy to zostaliśmy zarejestrowani. Natomiast faktycznie rozpoczęliśmy swoją aktywność wcześniej 7 kwietnia br., organizując zebranie założycielskie.

Informujemy, że od samego początku, prężnie działamy i nie zatrzymujemy się w naszych licznych pomysłach i planach. O czym, mamy nadzieję, przekonacie się nie raz. Razem z filią w Myślenicach, jesteśmy dowodem na to, że kilometry nie są przeszkodą, jeśli są chęci do działania. Nasze koło zrzesza członków nie tylko kieleckich, ale i myślenickich. 

Opiekunem Koła jest dziekan Instytutu Psychologii, dr Marek Graczyk. Jest on Certyfikowanym Psychologiem sportu klasy mistrzowskiej – superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Certyfikowanym psychologiem w Unii Europejskiej (EFPA/EuroPsy) oraz superwizorem i opiekunem stażu tej organizacji. Dr Marek Graczyk jest także prezesem Polskiego Towarzystwa Treningu Mentalnego, psychologiem Polskiego Związku Judo, psychologiem uprawnionym do „badań kierowców”, „badań na broń” oraz „badań sędziów i asesorów sądowych”.

W skład Zarządu studenckiego Koła Naukowego IP „Psycho-Mentis” wchodzą:  

➢ przewodnicząca – Magdalena Erbel, pasjonatka nauki, aktywnie uczestnicząca w życiu uczelni,

➢ wiceprzewodnicząca – Anna Stożek, z zaangażowaniem dbająca o komunikację filii Kieleckiej i Myślenickiej,

➢ sekretarz – Marta Obarzanek, dla której kwestie organizacyjne to chleb powszedni. 

➢ na członków Zarządu zostali wybrani:

Agnieszka Salwa Patryk Górka

Patrycja Skrobisz-Kuryga

Wkrótce o nas i o naszym „chrzcie bojowym” usłyszycie. Trzymajcie, za nas kciuki 😊