Bezpłatne Webinarium „Mediacje jako kompetencja przedsiębiorczego człowieka”

Bezpłatne Webinarium „Mediacje jako kompetencja przedsiębiorczego człowieka” adresowane jest do nauczyciele i uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach i innych uczelni. Umiejętność rozwiązywania sytuacji trudnych i konfliktowych w charakterze trzeciej strony stała się ostatnio jedną z kluczowych umiejętności we współczesnych organizacjach. W ramach spotkania przedstawiona zostanie struktura procesu mediacji i rola mediatora. Uczestnicy będą też mieli możliwość przećwiczenia wybranego etapu mediacji. Webinarium poprowadzi dr Joanna Telus Trener, konsultant, doradca personalny i zawodowy, mediator, pracownik naukowy Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach oraz Prezes firmy szkoleniowej VandO sp. z o.o.

Uczestnicy webinarium otrzymają zaświadczenie o udziale w formie doskonalenia zawodowego w wersji elektronicznej.

Termin wydarzenia: 21.11.2022 r. godz. 17.30 do 19.00

Rejestracja: do 20.11.2022 do godziny 23:59