bip

XIV Ogólnopolski Tydzień Kariery w Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach, czyli „Własne e-portfolio w aplikacji MAHARA, to stery do Twojej kariery”

Instytut Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych zaprasza wszystkich studentów Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach (także jej filii polskich i zagranicznych) na bezpłatny kurs internetowy dotyczący tworzenia własnego e-portfolio z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji MAHARA, który odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery od 17 do 23 października 2022 r.

Kurs „Własne e-portfolio w aplikacji MAHARA, to stery do Twojej kariery” zaplanowany jest w formule samokształcenia wspomaganego przez osobę prowadzącą kurs i administratora Centrum E-learningu naszej uczelni. Oznacza to, że studenci będą mogli w dogodnych dla nich porach dnia (i nocy) zapoznawać się z zawartością kursu oraz przygotowywać artefakty do swojego e-portfolio. Podczas kursu studenci dowiedzą się, dlaczego należy budować stopniowo swoje e-portfolio oraz co należy w nim zamieszczać i w jakiej formie.

Wystarczy tylko zarejestrować się do programu MAHARA klikając w link poniżej:

https://portfolio.stsw.edu.pl

Szczegółowych informacji o powyższym kursie udziela Maria Krogulec-Sobowiec dyrektor  Instytutu Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych.

Kontakt poprzez pocztę elektroniczną: m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl