bip

Webinarium „Jak profesjonalnie przygotować się do wejścia na rynek pracy, czyli tworzenie własnego e-portfolio w aplikacji MAHARA”

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia Gra o Karierę powstałego z inicjatywy Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach zaprasza w dniu 18 maja 2022 r. w godzinach 11.00 – 12.30 wszystkich zainteresowanych Studentów na webinarium dotyczące profesjonalnego przygotowania własnego e-portfolio z zastosowaniem aplikacji MAHARA.

Jak sądzisz: e-portfolio jest to tylko moda, czy może konieczność wymuszona przez rewolucję przemysłową 4.0? Odpowiedź na to pytanie i inne znajdziesz podczas webinarium Jak profesjonalnie przygotować się do wejścia na rynek pracy, czyli tworzenie własnego e-portfolio w aplikacji MAHARA.

Jeśli chcesz w sposób profesjonalny opracować własne e-portfolio, to webinarium jest dla Ciebie. Na spotkaniu dowiesz się również, dlaczego należy budować stopniowo swoje e-portfolio, co należy w nim zamieszczać i w jakiej formie.

Webinarium poprowadzi mgr inż. Maria Krogulec-Sobowiec dyrektor Instytutu Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez link poniżej:

https://forms.gle/ZmJTcGW51CNw3TuS8

Osoby zarejestrowane otrzymają w przeddzień webinarium link do platformy MSTeams, na której odbędzie się powyższe spotkanie online.

Kontakt: m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl