Webinarium „Franczyza Żabki jako pomysł na biznes”

Instytut Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych w ramach działań Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach jako Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości województwa świętokrzyskiego zorganizował webinarium „Franczyza Żabki jako pomysł na biznes”, które odbyło się 17 listopada 2022 r.

Celem głównym wydarzenia było zapoznanie uczestników wydarzenia z jedną z form biznesu, jaką jest franczyza Żabki.

Webinarium powyższe przeprowadziły:Anna Chmielewska i Sylwia Strzeżekprzedstawicielki Żabki Polska Sp. z o.o. partnera strategicznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce.

Spotkanie online zgromadziło 194 uczestników: 9 nauczycieli podstaw przedsiębiorczości oraz przedmiotów ekonomicznych, 176 uczniów szkół ponadpodstawowych (głównie kształcących się w zawodach branży: ekonomiczno – administracyjnej, spedycyjno – logistycznej, teleinformatycznej), 31 uczniów szkoły podstawowej (kl. 7-8), a także 8 studentów z kierunku Ekonomia menedżerska.

W webinarium wzięła również udział Maria Krogulec-Sobowiec jako przedstawicielka Koordynatora Regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości województwa świętokrzyskiego.

Lp.Szkoła / uczelniaLiczba uczestników webinarium
1Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu-Mokoszynie16
2Niepubliczne Technikum im. T. Kościuszki w Ostrowcu Świętokrzyskim16
3Teb Edukacja w Gdańsku30