bip

Webinarium „Emocje, które wzmacniają pozytywną autoprezentację”

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia Gra o Karierę powstałego z inicjatywy Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach zaprasza w dniu 19 maja 2022 r. w godzinach od 10.00 do 11.30 wszystkich zainteresowanych Studentów na webinarium dotyczące działań wzmacniających pozytywną autoprezentację.

Pogodny i wyrównany nastrój wzmacnia naszą pozytywną autoprezentację w zdecydowanie większym stopniu niż staranny strój, modna fryzura i odpowiednio dobrane dodatki. Psycholodzy społeczni dowiedli, że ludzie mając do wyboru dwie osoby, które mają takie same cechy, a różnią się wyłącznie tym, że jedna jest ciepła w kontakcie z innymi, a druga zimna, wybiorą i na przyjaciela, i na współpracownika tę pierwszą. Innymi słowy lubimy ciepłych ludzi, którzy lubią samych siebie i innych, bo w ich towarzystwie każdy się dobrze czuje. A co w sytuacji, gdy ktoś nie lubi siebie i brakuje mu otwartości na innych? – na te i podobne pytania postara się odpowiedzieć w trakcie webinarium psycholog dr Edyta Kowalczyk-Boroń wykładowca Instytutu Nowoczesnych Specjalizacji i Kwalifikacji Zawodowych StANS.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez link poniżej:

https://forms.gle/hV1X1bz3zpjbJ4nE7

Osoby zarejestrowane otrzymają w przeddzień webinarium link do platformy MSTeams, na której odbędzie się powyższe spotkanie online.

Kontakt: m.krogulec-sobowiec@stsw.edu.pl