bip

Uroczyste otwarcie rozgłośni Radio Rekord Kielce

14 listopada z ramienia Uczelni, Marta Telus, Pełnomocniczka Rektora ds. Międzynarodowych, uczestniczyła w otwarciu nowej rozgłośni radiowej na kieleckim rynku mediowym – Radia Rekord Kielce. Radio Rekord to komercyjna sieć lokalnych rozgłośni radiowych, działających w województwie mazowieckim i świętokrzyskim.

Dokładnie o godzinie 12-tej w południe symboliczny radiowy hebel podnieśli, wraz z prezenterami w studiu Radia Rekord Kielce 100.8 FM, Prezes Radia Rekord FM Stefan Tatarek i Dyrektor Świętokrzyskiej Grupy Mediowej Paulina Kopeć. Rozgłośnie Radia Rekord emitują program o muzyczno-informacyjnym charakterze. W ramówce stacji znajdują się zarówno aktualności z kraju, ze świata, jak i te lokalne. 

Z częścią Zespołu Radia Rekord znamy się już od dawna, jeszcze od czasów Radia Fama. To co urzeka to fantastyczna atmosfera i profesjonalizm panujący w Radiu. Tylko charyzmatyczni ludzie mogą tworzyć wspaniałe programy i audycje radiowe – podkreśla Marta Telus

Podczas otwarcia Radia Rekord został przeprowadzony również króciutki wywiad, w którym Paulina Kopeć Dyrektor Świętokrzyskiej Grupy Mediowej, zapytała mnie o to czego oczekujemy od rozgłośni radiowej. Było to moje pierwsze wejście „na żywo” na antenie Radia Rekord, ale na pewno nie ostatnie – wyznaje z uśmiechem Marta Telus.

Życzenia dla Prezesa oraz całego Zespołu Radia Rekord Kielce przekazała Rektor Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach, dr hab. Jolanta Góral-Półrola, prof. StANS: „Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za przesłane zaproszenie i jednocześnie gratuluję otwarcia rozgłośni Radia Rekord. Życzę, aby powstawały w niej wartościowe, mądre programy, które przyniosą Państwu rzesze wiernych słuchaczy; całemu Zespołowi życzę satysfakcji z wykonywanej pracy, odwagi w dochodzeniu do prawdy i radości z jej rozpowszechniania”. 


Relację z otwarcia można znaleźć tutaj: https://swietokrzyskiecozadzien.pl/kielce/kielce-czekaly-na-ten-dzien-radio-rekord-kielce-juz-na-1008-fm/62579?fbclid=IwAR0dG_FeergYZx1Ef-r5tX7agoLDDag8rHcPsRo1atqF8veWgfwEwqMLdSk