bip

WARSZTATY WIELKANOCNE

Okres Wielkiej Nocy to czas, który kojarzy się nam z koszyczkami, palmami, ozdobami świątecznymi, spotkaniami na gruncie rodzinnym i towarzyskim.

Niestety w tym roku pandemia odcisnęła piętno w każdej sferze naszego życia i nie ominęła również życia „braci studenckiej”. Nasi studenci nie mogli podzielić się w realnej rzeczywistości wspaniałymi pomysłami na wykonanie „cudów wielkanocnych”. Ale od czego mamy Internet i platformę Teams? Więc dlaczego by nie zrobić warsztatów online i przesłać swoich propozycji na zdjęciach? Zatem z okazji tego szczególnego czasu Panie Studentki z V roku PPiW pracowały w sferze wirtualnej. A co się tam działo, możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Korzystając z tej okazji pragniemy życzyć wszystkim studentom oraz pracownikom StSW dużo zdrowia, bo wszyscy wiemy, jakie jest ono ważne; dużo radości każdego dnia, bo przecież to uśmiech jest dla nas wszystkich najcieplejszym promieniem słońca, nawet gdy za oknem szaruga; dużo miłości, bo każdy z nas potrzebuje jej do życia i spełnienia wszystkich marzeń – pamiętajcie, że na marzenia zawsze jest dobry czas!

Opracowały:
dr Leokadia Urbaniak
dr Urszula Hudaszek