bip

Ruszył nabór szkół średnich do projektu Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja II.

Miło nam poinformować, że Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach po raz kolejny ma zaszczyt realizować projekt dofinansowany przez Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W konkursie pn. „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja II.” Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach znalazła się w gronie 12 uczelni, których projekty uzyskały akceptację i dofinansowanie NBP.

Celem głównym projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa finansowego młodych osób poprzez poszerzenie wiedzy i umiejętności uczniów szkół średnich w zakresie zarządzania finansami osobistymi, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju ich kompetencji rynkowych jako konsumentów oraz potencjalnych przedsiębiorców.

Cel będzie realizowany przede wszystkim w formie internetowych konkursów oraz cyklu warsztatów, w których wezmą udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele pełniący rolę Opiekunów poszczególnych drużyn.

Do udziału w projekcie zapraszamy szkoły ponadpodstawowe z terenu województwa świętokrzyskiego – zachęcamy do zapoznania się
z Regulaminem projektu oraz wypełnienia i wysłania Deklaracji przystąpienia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:

dr Eliza Sułkiewicz, e-mail: staropolska.kielce@gmail.com.