II Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia w Szklarskiej Porębie.

Rejestracja na Konferencję odbywa się za pomocą platformy Syskonf pod adresem: http://econftour2018.syskonf.pl/

Wybrane zagadnienia tematyczne mogą dotyczyć między innymi:
– Przestrzeń turystyczna (problemy zagospodarowania turystycznego, wpływu turystyki na środowisko, przekształceń przestrzeni)
– Nowe technologie i innowacje w turystyce (nowe media, nowe rozwiązania, nowe formy organizacji itp.)
– Marketing w turystyce (branding, promocja, badania rynkowe, zachowania konsumentów, itp.)
– Konkurencyjność regionów i przedsiębiorstw turystycznych (czynniki kształtujące konkurencyjność)
– Współpraca na rzecz rozwoju turystyki (funkcjonowanie organizacji turystycznych, klastrów, sieciowość współpracy)
– Podaż w turystyce (hotelarstwo, gastronomia, atrakcje turystyczne itp.)
– Aspekty rekreacji (rekreacja ruchowa, formy, podmioty, oferta itp.)
– Pozostałe obszary badań

Więcej informacji znajduje się w zaproszeniu.