bip

Twoja kariera w usługach finansowych: czy to dobra inwestycja?

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Marioli Szymańskiej, Wiceprezes Warszawskiego Instytutu Bankowości, Prezes EFPA Polska, pt.: „Twoja kariera w usługach finansowych: czy to dobra inwestycja?”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 28 kwietnia 2022r. o godz. 13.00

Temat: Twoja kariera w usługach finansowych: czy to dobra inwestycja?

Czas trwania wykładu: 60 minut + 10-15 minut sesja pytań i odpowiedzi

Prowadzący wykład: Mariola Szymańska, Wiceprezes Warszawskiego Instytutu Bankowości, Prezes EFPA Polska

Zaproszenie tematyczne do wykładu:

Zastanawiasz się, co po studiach? Jaka praca jest dla Ciebie? Jak wybrać, żeby Twoja praca miała sens?

Zapraszam na wykład, w którym odsłonię fakty i mity o pracy w sektorze finansowy, pokażę możliwości rozwoju kariery w usługach finansowych, w tym konkretną ścieżkę w doradztwie finansowym i inwestycyjnym. Podzielę się z Wami rekomendacjami, jak zarządzać swoimi finansami osobistymi i jak odnieść sukces zawodowy w świecie VUCA.

Prelegent: Mariola Szymańska, Wiceprezes Warszawskiego Instytutu Bankowości, Prezes EFPA Polska

Posiada dyplomy studiów Uniwersytetu Warszawskiego, Pacific Coast Banking School, Uniwersytetu w Waszyngtonie, Seatle, Szkoły Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Rozpoczęła swoją zawodową karierę w Ministerstwie Finansów. Następnie przeszła do Nadzoru Bankowego, NBP. Stąd została zaproszona do projektu utworzenia Warszawskiego Instytutu Bankowości, gdzie pracuje do dziś jako Wiceprezes Zarządu. Pełniła rolę Wiceprezesa European Bank and Financial Services Training Network (EBTN). Od 2016 jest koordynatorem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego.  

Od czerwca 2009 roku Prezes EFPA Polska  i Dyrektor w Radzie Dyrektorów EFPA Europa.  Od ponad 12 lat zaangażowana w opracowanie i wprowadzenie na polski rynek profesjonalnego standardu zawodowego dla doradców i planerów  finansowych.

Menedżer zarządzający z ponad 25-letnim doświadczeniem w rozwoju pracowników sektora usług finansowych. Koordynator dużych projektów międzynarodowych w zakresie budowy nowoczesnych standardów zawodowych i kwalifikacji w sektorze finansowym. Członek gremiów kierowniczych w europejskich organizacjach członkowskich. Koncentruje się na projektach systemowej zmiany w zakresie jakości rozwoju i standardów zawodowych pracowników sektora finansowego, w powiązaniu z  wdrażaniem nowych wymagań regulacyjnych i nadzorczych w sektorze.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail):

https://bde.clickmeeting.com/twoja-kariera-w-uslugach-finansowych-czy-to-dobra-inwestycja-/register

lub short link do rejestracji:

www.nzb.pl/wykład-Kariera-w-finansach

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Serdecznie zapraszamy wykładowców, studentów i koła naukowe.