bip

„TAŃCZ Z INNYMI W ZGODZIE Z WŁASNĄ MUZYKĄ”  … DO UCZESTNIKÓW KURSU MEDIACJE

Drodzy Studenci – Uczestnicy kursu „Mediacje”,

           Państwa wszechstronny rozwój w Staropolskiej Akademii jest dla mnie bardzo ważny; priorytetem wręcz jest to, aby czas, jaki zdecydowaliście się przeznaczyć na studia w naszej Uczelni, został przez Was wykorzystany optymalnie, abyście go tu z nami nie zmarnowali.
Nade wszystko zależy nam na tym, abyście po ukończeniu tego etapu życia byli wspaniałymi ludźmi – ambitnymi, otwartymi, wykształconymi, pewnymi siebie, działającymi etycznie.

            To dla mnie wielka radość, że zauważacie Państwo troskę Władz Uczelni, Nauczycieli Akademickich o Wasz rozwój. Jestem głęboko przekonana, że kompetencje uzyskane przez Was podczas kursu z zakresu mediacji zaowocują zarówno w wymiarze osobistym, jak i społecznym. Jednocześnie pragnę zapewnić, że w „słusznej sprawie” zawsze możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

            I  – mówiąc słowami Pani Doktor Joanny Telus, dzięki zaangażowaniu i życzliwości której ten kurs odbył się – życzę, abyście w swoim życiu mogli  ”tańczyć z innymi przy dźwiękach własnej muzyki”!

            Bardzo dziękuję za piękny bukiet słów i kwiatów.

                                                           Z serdecznymi pozdrowieniami,