bip

Studencie – weź udział w badaniu nt. rozwoju osobistego i międzynarodowości na studiach!

Drodzy Studenci i Studentki!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji przeprowadza międzynarodowy projekt badawczy na temat rozwoju osobistego i międzynarodowości na studiach. We współpracy z FernUniversität w Hagen (Niemcy), rozpoczęliśmy realizację europejskiego projektu badawczego Campus International 2022, do którego chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić.

Jaki jest cel tego badania?

W ramach badania chcemy sprawdzić, jak przebiega rozwój osobisty młodych ludzi dzięki doświadczeniom, które zdobywają podczas studiów, szczególnie w wymiarze międzynarodowym.

Kto może wziąć udział w badaniu?

Każdy Student i Studentka (niezależnie od etapu i rodzaju studiów), którzy w momencie otrzymania tego e-maila mieszkają i studiują w Polsce. Nie ma znaczenia, czy planujesz pobyt za granicą (wirtualny lub fizyczny). Poszukujemy również uczestników, którzy nie zamierzają wyjeżdżać za granicę podczas studiów lub nie są jeszcze zdecydowani.

Jak mogę wziąć udział w badaniu?

Wystarczy kliknąć w poniższy link i zarejestrować się, wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Następnie prześlemy Ci mailem link do drugiego kwestionariusza. Ostatni kwestionariusz zostanie do Ciebie wysłany za kilka miesięcy.

Co otrzymam w zamian?

Uczestnicy, którzy wypełnili wszystkie otrzymane kwestionariusze, mogą otrzymać osobistą informację zwrotną zawierającą indywidualną ocenę niektórych informacji po zakończeniu ostatniej rundy badania, jeśli sobie tego życzą.

Aby badanie zakończyło się sukcesem, potrzebujemy wielu informacji zwrotnych, dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie tego zaproszenia z linkiem do badania swoim znajomym studentom. Ankieta jest przeprowadzana wyłącznie w celach naukowych i jest całkowicie anonimowa.*

Zarejestruj się, klikając na link:

https://survey.institut-istat.com/t/p/pl_campus/

* Badanie nie ma charakteru komercyjnego; jego celem jest zdobycie wiedzy naukowej. Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny i możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Przekazane informacje i dane osobowe będą traktowane jako ściśle poufne, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Są one wykorzystywane wyłącznie do celów badawczych i są oceniane w sposób anonimowy. Jest to zapewnione poprzez przechowywanie danych osobowych (np. adres e-mail) oddzielnie od danych z kwestionariuszy, tak aby nie można było wyciągać żadnych wniosków na temat poszczególnych osób podczas oceny danych z kwestionariusza.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące badania, wyników, procedury itp. prosimy o kontakt: badania@erasmusplus.org.pl

Dziękujemy za udział!

Zespół Badawczy Campus International 2022