Staropolska Akademia Nauk Stosowanych o 5 miejsc w górę w rankingu Perspektyw!

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych, jako jedyna uczelnia niepubliczna z Kielc i województwa świętokrzyskiego, znalazła się w przygotowanym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” Rankingu Szkół Wyższych, zajmując 36 miejsce (o pięć miejsc w górę!) wśród polskich uczelni niepublicznych.

Ranking Szkól Wyższych Perspektywy to nie tylko narzędzie, które – mądrze wykorzystane – może posłużyć maturzystom i ich rodzicom
w wyborach edukacyjnych. Ranking to także kompendium wiedzy o aktualnym stanie polskiego szkolnictwa wyższego – panoramiczne zdjęcie wykonane tu i teraz, przedstawiające nasze uczelnie i ich ambicje z różnych, ale nieprzypadkowo dobranych perspektyw.

Składamy serdeczne podziękowania kadrze naukowo-dydaktycznej oraz wszystkim pracownikom za wkład w rozwój naukowy Uczelni.

Zobacz pełny ranking Perspektyw.