SEMINARIUM: „W TROSCE O  OPTYMALNE KSZTAŁCENIE PRZYSZŁYCH KADR ZIEMI MYŚLENICKIEJ”

26 stycznia 2023 r. w siedzibie Filii Uczelni w Myślenicach przy ul. Drogowców 6, odbyło się seminarium: W trosce o optymalne kształcenie przyszłych kadr Ziemi Myślenickiej.

Władze Uczelni, Dziekani Instytutów Dydaktyczno-Naukowych i licznie przybyli na spotkanie Goście –  przedstawiciele lokalnych władz – organów administracji rządowej i samorządowej i otoczenia społeczno – gospodarczego, kulturalnego, oświatowego w konstruktywnej dyskusji zastanawiali się nad kreowaniem sylwetki absolwenta Filii, która sprosta oczekiwaniom rynku pracy, w szczególności myślenickiego. Spotkanie zaszczycili także: Senator RP Pan Andrzej Pająk i Poseł na Sejm RP Pan prof. dr hab. Stanisław Hodorowicz.