Praktyki w ramach Erasmus+

W dniach 02.05-09.05 braliśmy udział w praktykach z programu Erasmus+.

Na praktyki wyjechaliśmy do stolicy Turcji – Ankary.  Pojechaliśmy w 6 osób plus wykładowca – niezastąpiony Dr Grzegorz Zając. Zwiedziliśmy wiele cudownych miejsc. Braliśmy udział w wykładach na uniwersytecie Turk Hava Kurumu Universitesi ( University of Turkish Aeronautical Association ), na którym wykłady prowadził również Dr Zając. Zostaliśmy przyjęci bardzo uroczyście i przyjaźnie. Mieliśmy przyjemność zwiedzić cały uniwersytet oraz zjeść słodkości z Rektorem Prof. Dr. Rehmi Er.

Wisienką na torcie okazała się wizyta u Ambasadora Polski w Ankarze Pana Macieja Langa. Fenomenalny człowiek pełen pasji do historii.

Na pewno będziemy wspominać ten wyjazd jako fantastyczne doświadczenie pod względem merytorycznym a także duchowym. Dzięki Dr Zającowi, który chciał nam pokazać każdy zakątek pięknej Ankary nabawiliśmy się odcisków na stopach ale było warto. Zachęcamy do brania udziału w wyjazdach z programu Erasmus+.