Napływają kolejne gratulacje z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023!

Inauguracja to jedno z najważniejszych wydarzeń w uczelnianym kalendarzu. Tego dnia ostatecznie żegnamy i podsumowujemy poprzedni rok akademicki oraz pełni nadziei czekamy na to, co nadejdzie.

To także czas, kiedy społeczność Uczelni, z nadzieją towarzyszącą planom na nadchodzące miesiące, uroczyście przystępuje do pracy. To początek nowego rozdziału w życiu świeżo upieczonych studentów, ale i kolejnego rozdziału historii całej akademickiej wspólnoty.

Z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023 Uczelnia otrzymała wiele listów i gratulacji, m.in. od Posła na Sejm RP – Andrzeja Kryja, Posła na Sejm RP – Stanisława Bukowca, Burmistrza Sandomierza – Marcina Marca, Burmistrza Miasta Bochnia – Stefana Kolawińskiego, Prezesa Polskiego Towarzystwa Nauk w Grudziądzu – dr inż. Sławomira S. Dębskiego, Dyrektora Urzędu Pracy w Tarnobrzegu – Teresy Huńki oraz prof. dr hab. Danuty Waloszek z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Serdecznie za nie dziękujemy.