Goście z uczelni partnerskiej z Turcji

W minionym tygodniu w Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych mieliśmy przyjemność gościć dwóch wyjątkowych gości z uczelni partnerskiej
z Turcji.

Mehmet Asian i Uakup Durmaz, pracownicy Hasan Kalyoncu University, już po raz drugi odwiedzili naszą Alma Mater. Tym razem obok rozmów z władzami Uczelni na temat rozwoju współpracy w dziedzinie badań naukowych, w ramach mobilności poprowadzili dla naszych studentów cykl zajęć dydaktycznych na temat rozwoju marketingu i jego elementów, a także teorii i polityki monetarnej. Wizyty zagranicznych nauczycieli stanowią świetną okazję do promowania mobilności wśród studentów i prawników. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z zaproszenia do Hasan Kalyoncu University – skontaktuj się z Dariuszem Krukiem – naszym Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus Plus.