NOMINACJA DO NAGRODY UCZELNIA ROKU 2022
w ogólnopolskim Plebiscycie Edukacyjnym

Drodzy Studenci!

W piątek 21. października odebrałam informację, że nasza Akademia została nominowana do nagrody Uczelnia Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym 2022 w kategorii: placówka edukacyjna przyjazna studentom, który w województwie świętokrzyskim jest prowadzony przez gazetę codzienną Echo Dnia.

Najważniejsze w  tym jest to, że to właśnie Wy  Państwo –  Studenci Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach zgłosiliście Uczelnię do tego Plebiscytu!   Ten fakt świadczy o tym, iż dostrzegacie, jak bardzo jesteście dla nas ważni, jak bardzo ważny dla nas jest Wasz rozwój, jak ważne dla nas jest, abyście w naszej Alma Mater czuli się dobrze.

Niezależnie od końcowego wyniku Plebiscytu, już dziś wprowadziliście Staropolską Akademię na jego najwyższe podium!

Za tę radość składam Państwu serdeczne podziękowania,