bip

Awans Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024

W porównaniu do ubiegłego, 2023 roku, w tegorocznym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy w kategorii uczelnie niepubliczne StANS awansowała aż o osiem pozycji, z 40 na 32. miejsce.

Bardzo nas cieszy ta wiadomość. To dla nas niebywała nobilitacja i motywacja do tego, aby jeszcze bardziej starać się dla naszych studentów i wspierać ich w nauce, zdobywaniu wiedzy oraz nowych kompetencji zawodowych. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej uczelni.

W Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych kandydaci znajdą bogatą ofertę studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich, wśród nich: psychologia, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, ekonomia, finanse i rachunkowość, marketing i biznes elektroniczny, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, praca socjalna oraz bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysami. Uczelnia oferuje również szeroką listę kierunków na studiach podyplomowych. 

Pełna oferta znajduje się na stronie: https://stsw.edu.pl/strefa-kandydata/

StANS ma międzynarodowy charakter. Główna siedziba znajduje się w Kielcach. Uczelnia posiada także filie w: Myślenicach, Bochni, Dublinie, Łucku oraz Lwowie. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejnych żaków. Zapraszamy do studiowania w Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych!